Tajemnica

Sesje kobiece

Mój styl to mieszanina elegancji, zmysłowości i sexapilu. Posiadam 5 letnie doświadczenie w branży mody i modelingu, wiem, jak podkreślać ciało kobiety bez względu na kształt i rozmiar. Sesje mogą odbywać się w studiu, w domu, hotelu lub w plenerze w Krakowie i okolicach.

Po co robić kobiecą sesję?

Wykonanie takiej sesji jest najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić dla siebie. Jest to nie tylko Twój dzień (szczególnie, jeśli zdecydujesz się na fryzjera i make-up) jest to świetny sposób, aby przypomnieć sobie, że wciąż masz “to coś”, że jesteś zmysłowa i sexy. Nie ma znaczenia rozmiar lub wiek, jesteś piękna. Również po to, aby zapomnieć o codziennych obowiązkach i po prostu cieszyć się z bycia kobietą.

Co należy zabrać ze sobą na sesję?

Proponuję przynieść kilka zestawów. Strój wieczorowy, gustowną bieliznę, w niej zawsze będziesz wyglądać kobieco i sexy, jedwabny szlafrok. O tak! Rekwizyty są mile widziane i nie zapomnij o butach i dodatkach!

Co jeśli nie mam rozmiaru xs?

Posiadam 5 letnie doświadczenie w branży mody i modelingu, wiem, jak podkreślać ciało kobiety bez względu na kształt i rozmiar.

Chcę pięknie i efektownie wyglądać na moich zdjęciach, co z makijażem i fryzurą?

Polecam skorzystać z pomocy stylistki lub wizażystki – zawsze podkreślam, jak ważny podczas sesji jest profesjonalny makijaż i fryzjera. Jeśli potrzebujesz polecenia takiego fachowca, proszę o oinformowanie mnie o tym w czasie konsultacji. Kobieca sesja to nie tylko fantastyczne przeżycie, które powinna doświdczyć każda kobieta, jest to również świetny prezent urodzinowy, zaręczynowy, rocznicowy dla ukochanej, czy z okazji wieczoru panieńskiego.

Chciałbym trochę z Tobą porozmawiać, w jaki sposób mogę stworzyć niestandardową sesję właśnie dla Ciebie. Nie czekaj! Zarezerwuj sesję, aby dostać to, na co zasługujesz!:)